Forum Logo  

Anasayfa Forum Duyuruları Yönetim İletişim
 -
Geri Git   ForumAdasi.Com > Genel ve Güncel > Türkiye'den Haberler

Türkiye'den Haberler Ülkemizden son dakika gelişmeleri, en sıcak haberleri bulabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bölüm.

AKP'ye 20 sene oy veren kişiden İmamoğlu'na: Hakkınızı helal edin,CHP’ye oy vereceğiz

Ülkemizden son dakika gelişmeleri, en sıcak haberleri bulabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bölüm.

Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree4Beğeniler
  • 1 Post By SiyahSancaktaR
  • 1 Post By KoJiRo

Yeni Konu Yeni Cevap

LinkBack Seçenekler Görüntüleme stilleri
Alt 06 Mart 2024, 23:33   #1
rainbow6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Arrow AKP'ye 20 sene oy veren kişiden İmamoğlu'na: Hakkınızı helal edin,CHP’ye oy vereceğiz

AKP'ye 20 sene oy veren kişiden İmamoğlu'na: Hakkınızı helal edin,CHP’ye oy vereceğiz

Alıntı:
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, ziyaret ettiği pazarda 20 sene AKP'ye oy verdiğini söyleyen vatandaş "Size haksızlık ettiklerini düşünüyorum. Bazı konularda sizi eleştirdim. Hakkınızı helal edin. Ama ben dahil olmak üzere, eşim de imam hatiplidir, CHP’ye oy vereceğiz seçimlerde" dedim.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Bağcılar Belediye Başkan adayı Cem Kılıç ile birlikte pazar ziyareti yaptı. Pazarda yoğun ilgiyle karşılanan İmamoğlu ile vatandaşlar arasında yine ilginç diyaloglar yaşandı. Banka emeklisi olduğunu söyleyen bir vatandaş, İmamoğlu’na, “CHP’ye bütün hayatım boyunca hiç oy vermedim ben. AK Parti’ye 20 sene verdim. Eşimin akrabaları arasında milletvekili de var. Size haksızlık ettiklerini düşünüyorum. Bazı konularda sizi eleştirdim. Hakkınızı helal edin. Ama ben dahil olmak üzere, eşim de imam hatiplidir, CHP’ye oy vereceğiz seçimlerde. İnşallah bizi utandırmazsınız bunlar gibi” sözleriyle dile getirdi. İmamoğlu ise vatandaşa, “İnşallah. Biz de layık olacağız. En çok sorumluluğum size” yanıtını verdi.

İmamoğlu, pazar girişinde karşılaştığı bir vatandaşın, “Size, şunun için teşekkür edeceğim sadece. Biz, 50 yaşındayız. Biz Demirel’i gördük, Özal’ı gördük, Erbakan’ı gördük, Ecevit’i gördük. Ama inanın şu üslubunuz, Türkiye Cumhuriyeti’nde özlediğimiz siyaset. İnanın üslubunuz yeter” sözlerine, “Eyvallah. Sizi mahcup etmeyeceğiz” yanıtını verdi.

“BEN CHP’Lİ DEĞİLİM AMA…”
Bir esnaf da araçlarını park ettikleri alanla ilgili görüşlerini, “Başkanım, aşağı garaj çok güzel oldu. Orası göl gibiydi, tertemiz oldu. Müşteriler de esnaf da çok memnun” sözleriyle dile getirdi. İmamoğlu’nun esnafa yanıtı, “Harika. Ne mutlu” oldu. İmamoğlu, başka bir vatandaşın “Ben CHP’li değilim ama her belediye başkanına saygı duyarım. Size de saygı duyuyorum. Allah hayırlı, uğurlu eylesin. Devletimize hangisi hayırlıysa, o olsun. Şahsi olarak da sizi takdir ediyorum. Seviyorum konuşmalarını, her şeyini. Allah, hakkınızda hayırlısını nasip eylesin” sözlerini ise, “Onur duydum. Ne mutlu bana. Amin. İnşallah mahcup olmayız. Öyle zaten. Duamız o. İnşallah layık oluruz” şeklinde yanıtladı.

“20 SENE AK PARTİ’YE OY VERDİM AMA…”
Banka emeklisi olduğunu söyleyen başka bir vatandaş da İmamoğlu’na desteğini, “CHP’ye bütün hayatım boyunca hiç oy vermedim ben. AK Parti’ye 20 sene verdim. Eşimin akrabaları arasında milletvekili de var. Size haksızlık ettiklerini düşünüyorum. Bazı konularda sizi eleştirdim. Hakkınızı helal edin. Ama ben dahil olmak üzere, eşim de imam hatiplidir, CHP’ye oy vereceğiz seçimlerde. İnşallah bizi utandırmazsınız bunlar gibi” sözleriyle dile getirdi. İmamoğlu, vatandaşa, “İnşallah. Biz de layık olacağız. En çok sorumluluğum size” yanıtını verdi.

“DİYORUM Kİ ONLARA, ‘BENLE UĞRAŞMAYIN, EKONOMİYLE UĞRAŞIN’”
İmamoğlu, “İnşallah bu fiyatları düzeltirsiniz bir an önce. Bize yardımcı olun” diyen iki kadın vatandaşı, “Biz, 6-7 kat yardımcı oluyoruz. Ama fiyatların sebebi biz değiliz. Ekonomi kötü. Diyorum ki onlara, ‘Benle uğraşmayın, ekonomiyle uğraşın.’ Biz istiyoruz, aynı masada oturalım. Soframız aynı. Biz onu temsil ediyoruz. Desteklerinizi istiyoruz, özellikle hanımefendilerden” sözleriyle yanıtladı. Vatandaşlardan, “İnşallah. Hayırlısı hangisiyse, o olsun” yanıtını alan İmamoğlu, “Biz hayırlı olduğumuzu düşünüyoruz” karşılığını verdi.
++

Halk kanal istanbul denen katar peşkeşine ve arap istilasını istemiyor.
Dahası kurum gibi "acemi aday"ı hiç istemiyor gibi duruyor .

------------------------------------------------------
“İnançlarınız sizi iyi bir insan yapmaz, davranışlarınız yapar.”
  Alıntı
Alt 07 Mart 2024, 09:50   #2
CEDDİ OSMANLI
SiyahSancaktaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Standart Yanıt: AKP'ye 20 sene oy veren kişiden İmamoğlu'na: Hakkınızı helal edin,CHP’ye oy ve

Alıntı:
rainbow6 kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster

++

Halk kanal istanbul denen katar peşkeşine ve arap istilasını istemiyor.
Dahası kurum gibi "acemi aday"ı hiç istemiyor gibi duruyor .
İmamoğlu gibi engin tecrube sahibi nerde bulunur acaba kıymetini bilmek lazımdır
KoJiRo bunu beğendi.
  Alıntı
Alt 11 Mart 2024, 20:57   #3
Standart Yanıt: AKP'ye 20 sene oy veren kişiden İmamoğlu'na: Hakkınızı helal edin,CHP’ye oy ve

Alıntı:
SiyahSancaktaR kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
İmamoğlu gibi engin tecrube sahibi nerde bulunur acaba kıymetini bilmek lazımdır
Kanal İstanbul'a karşı olan kimse onun arkasındayım sonuna kadar !!. ):.

Alıntı
Alt 12 Mart 2024, 08:42   #4
CEDDİ OSMANLI

Alıntı:

Kanal İstanbul'a karşı olan kimse onun arkasındayım sonuna kadar !!. ):.
Tek icarratı buymuş helal olsun

İstabulun içine eden İski iett gibi kurumları batıran yapılmış metro istasyonlarını dolduran bir merto istasyonunu açmaya gücü yetmeyip devletin açılmasına yüzü kızarmayan millet kar belası ile uğraşırken ulaşım felç olmuş iken rakı masalarından poz veren ne zaman İstanbul kilit iken beyfendi tatillerde gezerken ,

Genel seçimde Chp eş başkanı gibi şehir şehir gezen sadece kendi görevini unutan Eko başkan engün tecrubesi kargalar bile gülüyorda sen kör olarak bakmaya devam et Üstad..

Mansur başkan görüşüme ters olsada adamı ben takdir ediyorum çalışmalarını gerçekten güzel çalışıyor hakı-kını veiririm

Ben objektifim çünkü senin gibi işime gelmediğiinde gözümü kapamam Üstad...
KoJiRo bunu beğendi.
  Alıntı
Alt 13 Mart 2024, 22:28   #5

Alıntı:
Tek icarratı buymuş helal olsun

İstabulun içine eden İski iett gibi kurumları batıran yapılmış metro istasyonlarını dolduran bir merto istasyonunu açmaya gücü yetmeyip devletin açılmasına yüzü kızarmayan millet kar belası ile uğraşırken ulaşım felç olmuş iken rakı masalarından poz veren ne zaman İstanbul kilit iken beyfendi tatillerde gezerken ,

Genel seçimde Chp eş başkanı gibi şehir şehir gezen sadece kendi görevini unutan Eko başkan engün tecrubesi kargalar bile gülüyorda sen kör olarak bakmaya devam et Üstad..

Mansur başkan görüşüme ters olsada adamı ben takdir ediyorum çalışmalarını gerçekten güzel çalışıyor hakı-kını veiririm

Ben objektifim çünkü senin gibi işime gelmediğiinde gözümü kapamam Üstad...

Çok fazla A haber izliyorsun galba.

İETT hep zarar eden bir kurum zaten. Zamanında Kadir Topbaş'ın açıklaması;
''bahsettiğim gibi iett ayda 12 milyon lira yani 12 trilyon lira her ay zarar etmekte. bir miktar çok cüzi zam yapıldı ama bunu karşılamıyor.''

Yani saldıracaksan başka kapıdan saldır. Kendi kalene gol atma .

Metro olayında ise AKP ağzı ile konuşma rica ediyorum. Ben doğma büyüme İstanbulluyum. AKP'nin üzerine beton diktiği, iptal ettiği, yarım bıraktığı veya sadece tabela koyduğu hatları tamamladı adam. Bu mantıkla Avrasya ve Marmaray da AKP ve RTE'ye ait değil. Zira DSP ve Ecevit zamanında projelendirildi. Geçin bu goygoyu. O an iktidar vs. yönetim kimde ise puan ona yazılır .

İmamoğlu güzel projeler yaptı. Anlatacaktım ama vazgeçtim.

Sen yoluna devam et kardeş. Kurum gibileri sana yakışanlar

Alıntı
Alt 14 Mart 2024, 07:55   #6
CEDDİ OSMANLI

Alıntı:

Çok fazla A haber izliyorsun galba.

İETT hep zarar eden bir kurum zaten. Zamanında Kadir Topbaş'ın açıklaması;
''bahsettiğim gibi iett ayda 12 milyon lira yani 12 trilyon lira her ay zarar etmekte. bir miktar çok cüzi zam yapıldı ama bunu karşılamıyor.''

Yani saldıracaksan başka kapıdan saldır. Kendi kalene gol atma .

Metro olayında ise AKP ağzı ile konuşma rica ediyorum. Ben doğma büyüme İstanbulluyum. AKP'nin üzerine beton diktiği, iptal ettiği, yarım bıraktığı veya sadece tabela koyduğu hatları tamamladı adam. Bu mantıkla Avrasya ve Marmaray da AKP ve RTE'ye ait değil. Zira DSP ve Ecevit zamanında projelendirildi. Geçin bu goygoyu. O an iktidar vs. yönetim kimde ise puan ona yazılır .

İmamoğlu güzel projeler yaptı. Anlatacaktım ama vazgeçtim.

Sen yoluna devam et kardeş. Kurum gibileri sana yakışanlar
Ben a haber asla izlemem çzgi flim kanalı iktidarı yalakalık yapmaktan başka bir işi olmayan kanal..

Ama senin halk tvden çıkamadığın çok aşikar hep onların ağzı ile konuşuyorsun ve onların haberlerini paylaşıyorsun

Akpnin tamalamadılaklarını demek biz niye göremedik pardon şaka gibisin !..

Bende 35 senedir İstanbuldayım bana anlatma Üstad !...

Projeler Dspye ait ise neden hayata geçirlmedi madem !..

senin tabirinle 22 yıl karanlıktayız 22 yıl önce günlük güneşlikti Türkiye yapsalardı o zaman

Ha pardon Imf den memur maaşı ödemek için borç almak ile meşguldüler ..

Asıl burda sen goygoy yapıyorsun projeler onlarındı yalanına kargalar bile
inanmıyor ..

Ne anlatacaksın süsleyerek merak ettim Üstadım

Ben objefitifim tipik muahalefet gibi dünyaya gözümü kulağımı kapamadım ..

Sen de çarkçılar la devam Üstad mutluklular dilerim
KoJiRo bunu beğendi.
  Alıntı
Alt 15 Nisan 2024, 19:32   #7
KoJiRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Ben a haber asla izlemem çzgi flim kanalı iktidarı yalakalık yapmaktan başka bir işi olmayan kanal..

Ama senin halk tvden çıkamadığın çok aşikar hep onların ağzı ile konuşuyorsun ve onların haberlerini paylaşıyorsun

Akpnin tamalamadılaklarını demek biz niye göremedik pardon şaka gibisin !..

Bende 35 senedir İstanbuldayım bana anlatma Üstad !...

Projeler Dspye ait ise neden hayata geçirlmedi madem !..

senin tabirinle 22 yıl karanlıktayız 22 yıl önce günlük güneşlikti Türkiye yapsalardı o zaman

Ha pardon Imf den memur maaşı ödemek için borç almak ile meşguldüler ..

Asıl burda sen goygoy yapıyorsun projeler onlarındı yalanına kargalar bile
inanmıyor ..

Ne anlatacaksın süsleyerek merak ettim Üstadım

Ben objefitifim tipik muahalefet gibi dünyaya gözümü kulağımı kapamadım ..

Sen de çarkçılar la devam Üstad mutluklular dilerim

Güzel abim gerçekten bu chp adam gibi bi parti olsaydı akpartinin yerinde chp vardı 80 senedir başa gelemiyor sebep ney ? insanların dini inancı kılık kıyafeti ile uğraşırsan asla başa gelemezsin 1945 ten sonra chp tamamen bitmiştir ak partiye suç buluyorlar hala biz nerde hata yaptık demiyorlar 1923'tenn 1945 yılına kadar tek parti olarak sürdü doğrumu abim ??

Alıntı:
Türkiye'de çok partili dönem, 1945 yılında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) dışında ikinci bir partinin -Nuri Demirağ liderliğindeki Millî Kalkınma Partisi (MKP)- kurularak 1946 genel seçimlerine çok partili sistemle gidilmesi ile başlamıştır.

Asıl soru şu ne olduda chp o dönem kaybetti ve kaybetmeye devam ediyor 80 sene başa gelemiyen bir parti hemde ilk kurulan bir parti niye abi niye ? adama sorarlar arkadaş 80 yıldır niye gelemiyorsunuz?? ama anlamıyorlar hala ak parti suçlu görünüyor ben suçsuz demiyorum tıpkı senin gibi düşünüyorum doğruya doğru yanlışa yanlış derim abim bunları biri bana cevaplasın ??.
SiyahSancaktaR bunu beğendi.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
  Alıntı
Yeni Konu Yeni Cevap

İçeriği Sosyalleştir

Etiketler
akpye, chp’ye, edin, hakkınızı, helal, kişiden, sene, vereceğiz, veren, İmamoğluna

Şu anda bu konuyu görüntüleyen etkin kullanıcılar: 1 (0 üye ve 1 konuk)

Gönderme Kuralları
Konu açma yetkiniz yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti ekleme yetkiniz yok
Mesaj düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık